Skype giriş ekranı açılmıyor

Windows üzerinde Skype açmaya çalışıyorum. Kullanıcı adı ve şifrenin olduğu ekran açılmıyor. Boş bir ekran geliyor veya  sayfa bozulmuş ve dağılmış şekilde geliyor.

Skype giriş ekranı açılmıyor sorununu nasıl çözerim?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype giriş ekranı açılmıyor sorununu nasıl çözerim?

    Skype açmak istediğinizde kullanıcı adı ve şifre girişi yaptığınız ekran gelmiyorsa Skype yazılımını yeniden yüklemeniz gerekebilir.

    Skype'nin eski bir sürümünü kullanıyor olabilirsiniz veya Skype sunucularında gecici bir sorun olabilir.

    Skype MSI indir adresinden skype MSI kurulum paketini çekin ve yeniden yükleyin. Muhtemelen sorun çözülecektir.

    pelinny pelinny (863)