skype görüntülü konuşma

skypede görüntülü konuşmamı kayıt etmek istiyorum bu skypede otomotik mi kayıt oluyor ya da extra program mı indirip çaliştirmam gerekiyor

sevgisizcan123 sevgisizcan123 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Skype videolu görüşmeyi kaydetmek için ayrcıca bir program ihtiyacınız var.

    Evaer Skype video recorder bunlardan biri ücretsiz sürümü 5 dakikalık kayıt yapıyor.

    Free Video Call Recorder for Skype bir başka Skype video kaydetme programı.

    VodBurner for Windows  yine skype video ve seslerini kaydetmek için bir program.

    Bu programları yüklerken dikkatli bir kurulum yapın, ücretsiz reklam yazılımları barındırıyor olabilirler onları yüklememe dikkat edin.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • programı çalıstırmam gerekıyor mu ya da programın yuklu olması yeterlı mı bu programlardan herhangı birinin şimdiden tesekurler sevgisizcan123 9 yıl önce
    • Programı yükletikten sonra kayıt aşamasında çalıştırmanız lazım murat 9 yıl önce
    • denetim masasında facebook video calling die bir sey gorunuyor o bi işlemi gerçeklestirmez mi kayıt işlemini sevgisizcan123 9 yıl önce
    • Hayır, o facebook görüntülü arama için bir uygulama murat 9 yıl önce

    Evet bunun için Skype görüntülü konuşma kaydetme programı mevcut. Sesli ve görüntülü olarak kayıt edebilirsiniz.

    isman isman (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Full program linki paylaşımı yasak olduğu için link kaldırılmıştır. omercik 6 yıl önce