Skype Grupta Yönetici Yok

arkadaşlar merhaba bizim arkadaşlarla bir skype grubumuz var ve galiba bu grubu kuran kişi gruptan ayrılmış ve yönetici yok ortada ve bizde grupta birini yönetici yapmak istiyoruz bunu yapa bilirmiyiz ?

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    WhatsApp üzerinde bir grupta eğer yönetici gruptan çıkarsa rastgele bir kişiye yöneticilik veriliyor ve grubun yöneticisiz kalmaması sağlanıyordu.Ancak Skype üzerinde durum nasıl gözlemlemeniz gerekli.Grupta kalan tüm kişileri kontrol edin yönetici içlerinden birisi olabilir.Eğer hiçbiri yönetici değilse sanırım yeni bir grup kurmaktan başka çareniz olmayacak.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • normalde yönetici grubun resmine tıklayınca ismi gözükür orda gözükmediği için sorayım dedim deneme için dediğinizi yaparız teşekkürler nizi666 7 yıl önce