skype güncelleme hatası

skype güncelledim kurarken hata verdi hata:1603 diye bir daha kuramıyorum yardımcı olursanız sevinirim. işletim sistemi windows 8.1 pro

sehmus184 sehmus184 (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk olarak Skype'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp son Skype sürümünü indirip kurmayı deneyiniz. Aynı hata devam ediyorsa Microsoft'un Fix it programı ile bir tarama yapınız. Bu işlem Hata: 1603 sorununu büyük ihtimalle çözecektir.

    Fix it programını açıp Accept deyiniz ve Detect problems and apply the fixes for me seçeneğini seçip sorunun çözülmesini bekleyiniz.

    Microsoft Fix It | Fix problems that programs cannot be installed or uninstalled

    utkubayat utkubayat (885)