Skype Home kullanım dışı

Skype uygulamasını açtığımda skype bağlanmıyor ve aşağıdaki hatayı alıyorum:

Skype Home kullanım dışı

Skype Home şu an kullanım dışıdır. Haber ve uyarılarınızı görüntülemek için daha sonra tekrar deneyin.

Skype'ta sohbet başlatmak kolaydır:

  • Bir kişi seçip konuşmaya başlayın
  • Tuş takımından bir telefona ya da cep telefonuna çağrı yapın ya da bir SMS gönderin.
hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet bağlantınızda sorun yoksa, diğer siterler açılıyor fakat Skype açılmıyorsa, sorun Skype sunucularındadır.

    Skype Home kullanım dışı hatası skype sunucularında hata varsa alınabilir.

    Eğer skype sunucuları geçici sorun yaşıyorsa bu sorun karşınıza çıkar.

    Skype Home kullanım dışı hatasının çözümü için bir müddet bekleyin ve daha sonra tekrardan Skype'i açmayı deneyin.

    Eğer sorun sadece sizin bilgisayarınızda ise, yani sunucu taraflı bir sorun söz konusu değilse, bu aşamada şunları yapabilirsiniz

    • Adsl modemi kapatın ve açın
    • Bilgisayarı yeniden başlatın

    Skype sunucularındaki sorun düzeldiğinde, ki sorun bundan kaynaklanıyorda, Skype Home kullanım dışı hatası çözülmüş olacaktır.

    hakan hakan (15424)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Şuan Skype sunucularındaki sorun nedeni ile skype çalışmıyor. Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. hakan 8 yıl önce