skype indirirken aldıgım hata

merhaba benim bi sorum olucaktı , yardım ederseniz sevinirim

skype indirirsen bu hatayı alıyom;

"windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi.öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir"

ne yapmam lazım?

den2 den2 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sorununuzun çözümü için aşağıdaki linkteki adımları uygulayabilirsiniz.

    Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi hatası

    Ayrıca Skype kurulumu için indirdiğiniz SkypeSetup.exe isimli dosyaya sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır"a basarak kuruluma başlamanızı öneriyorum.

    Kurulum sırasındaki indirmede sorun yaşarsanız aşağıdaki linkten indireceğiniz Skype Offline ile kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

    Skype Offline Installer

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merahaba;

      bilgisayarızın c sinde program files (x86) ve ya program files klasörlerinde skype adlı bir klasör var ise siliniz ardından skypenin kendi sitesinden skpye porgramının setup unu inidiriniz ve yeniden kurulum yapınız sorununuz versiyon uyuşmazlığı eğer düzelmez ise sonuca göre yazın başka işlemler gerçekleştirelim

      Saygılarımla...

      laboustasarim laboustasarim (693)
      9 yıl önce cevaplandı

        söylediklerinizi denedim yine olmuyor indiremiyorum yarıda kalıyo

        den2 den2 (1)