Skype Kapanıyor

Arkadaşlar öncelikle merhabalar bende şöyle bi sorun var skypd'da aram yapıyorum normal konuşa biliyorum sesli olarak ama kamerayı açınca skype direkt kapanıyo yardım ede bilen varmı arkadaşlar

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype'nin bu tür hatalar vermesi normal ama bi kaç denemeden sonra düzeliyor.

    Öncelikle bu hata süreklimi oluyor? Sürekli oluyorsa kendi sitesinden baştan kurunuz.

    İnternet hızınız düşükse aynı sorunla karşılaşırsınız temel sebep budur.

    https://www.skype.com/tr/

    abdulbaki abdulbaki (75)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler Kameradaymış Sıkıntı Hallettim Yardım İçin Sağolun Genede :) nizi666 7 yıl önce
    • Aynı hatayı bende çok sık alıyorum internet hızından filan kaynaklanıyordu genelde vede dediğin gibi kameradan neyse sorunun çözülmüş rica ederim abdulbaki 7 yıl önce