Skype "kayıt defteri anahtarı oluşturulurken bir hata oluştu" sorunu

Skype güncelleştirme sonrası yükleme hatası verdi Kayıt defteri anahtarı oluştururken bir hata oluştu: RegCreateKeyEx tamamlanamadı, kod 5. Erişim engellendi

https://hizliresim.com/r5yL7P  bu resmi

kemal00 kemal00 (24)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Skype'yi bilgisayarından kaldırmalısın, İobit uninstaller programını tavsiye ederim. İobit uninstaller ile skype'nin kayıt defter vs hepsini kaldırıyor.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • güncelleme yapınca hata verdi programı sildi kemal00 5 yıl önce
    • @kemal00 Kim güncelleme yapınca ve hangi programı sildi? Bide yorum yaparken etiket kullanırsan daha çabuk bildirim gelir. ilkaybaki 5 yıl önce
    • dün skype uygulamasını actim güncelleme yükledim hata verdi skype silindi internet indirdim skypeyi kurmaya calıştım hata verdi kemal00 5 yıl önce
    • regeditte bile skype yok kemal00 5 yıl önce
    • @kemal00 Skype'yi mağaza'dan indirmeni tavsiye ederim, ya da web.skype.com sayfasından skypeyi kullanabilirsin. ilkaybaki 5 yıl önce
    • . ilkaybaki aynen öyle yaptım olmayınca kemal00 5 yıl önce

    Buradan skype uygulamasını indir: Skype indir

    Daha sonra indirdiğin Skype-8.38.0.161.exe gibi bir ada sahip dosyayı sağ tuşla tıkla ve yönetici olarak çalıştır'ı seç.

    Şimdi Skype kurulumu hatasız olarak gerçekleşecektir.

    Aldığın hataya bakarsak kayıt defterinde işlem yapmaya yetkin yokmuş gibi görünüyor. Bu da genelde Windows'ta oturumu yönetici olarak açmadığında ortaya çıkar.

    hakan hakan (15424)