Skype kullanıcı adımı nasıl öğrenebilirim?

Skype kullanıcı adımı nasıl görebilirim?

Skype kullanıcı adımı bilgisayarımda nasıl bulabilirim?

Skype kullanıcımı hatırlamıyorum. Skype kullanıcı adımı nasıl öğrenebilirim?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype kullanıcı adınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

    Microsoft(hotmail, live) hesabı ile Skype'a giriş yapıyorsanız;

    Eğer microsoft mail adreslerinizle Skype'a giriş yapıyorsanız kullanıcı adınızı aramanıza gerek yoktur. Giriş yapmak için veya hesabınızı paylaşmak için mail adresinizi kullanabilirsiniz.

    Eğer Skype üyeliğinizi Skype üzerinden aldıysanız;

    1. Skype hesap kurtarma adresine giriniz ve Skype'a kayıt olurken kullandığınız mail adresinizi yazıp E-posta gönder'e basın.
    2. Bu işlem sizi onay sayfasına yönlendirecek ve burada istenen onay kodunu mail adresinize gelen mail'den alabilirsiniz veya direk mail adresinize gelen linki kullanarak onay işlemini tamamlayabilirsiniz.
    3. Bu işlemin ardından Skype kullanıcı adınız ekranda belirecektir.
    utkubayat utkubayat (885)