Skype kurulum sorunu

Daha önce Skype sitesinden yüklediğim ve sorunsuz çalışan skype programına birkaç gündür giremediğim için skype programını kaldırdım ve yeniden kurmaya çalıştım. Şimdi de Skype.com sitesinden skype indirmeye çalışırken, yükleme başlıyor fakat %95 olduğunda kalıyor. Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. İndirme işlemini de Google Chrome tarayıcı üzerinden yapıyorum. Bilgisayarımda tüm güncellemeler yüklü ve Nod 32 antivirüs programının güncel sürümü yüklü. Yani bilgisayarım temiz ve virüs yok.

Neden skype kurulumunu yaparken yükleme %95 olduğunda takılıyor?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Skype kurulumunu yaparken yükleme %95 olduğunda takılıyorsa çözüm için şunları deneyin:

    1. Adsl modeminizi kapatın ve yeniden açın.
    2. Bilgisayarınızda çalışan antivirüs yazılımını kapalı konuma getirin.
    3. Açık uygulamalar varsa kapatin (bittorrent vs gibi)
    4. Proxy yazılımı kullanıyorsanız (Hotspot shield gibi) yazılımı kaldırın.
    5. İndirme işlemini bir indirme yöneticisi ile deneyin,  Örnegin IDM ile deneyin.

    Skype yazılımını bir de buradan indirmeyi deneyin

    pelinny pelinny (863)