Skype kurulumda %95'de takılıp kalıyor.

Windows işletim sistemine Skype yüklemek istiyorum.

Skype kurulumunu başlattım fakat kurulum %95'de takılıp kalıyor. Skype kurulumunu iptal ettim. Skype kurulumunu yeniden başlattım fakat yine %95'de kurulum takılıp kalıyor. Skype kurulum hatasının sebebi ne olabilir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype kurulumunun yarıda kalmasındaki sebep kullandığınız Firewall, güvenlik duvaru yeva antivirüs programı olabilir.

    Skype kurulumuna başlamadan önce antivirüs ve varsa firewall yazılımınızı kapatın.

    Skype kurumumuna başlamadan yine, tüm açık programları kapatın. Açık olan antivirüs ve güvenlik duvarı kapatıldıktan sonra Skype kurulumuna başlayın.

    Ayrıca MSI yüklemesini deneyebilirsiniz. Skype'i MSI formatında bu adresten indirebilirsiniz.: Skype MSI indir

    pelinny pelinny (863)