Skype kurumsal hala çalışıyor

Bilgisayarı açtımda Skype Kurumsal otomatik olarak çalışıyor. X simgesini tıklıyorum kapansın diye karşıma Skype kurumsal hala çalışıyor diye mesaj geliyor. Bir türlü skype kurumsal kapanmıyor. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Arama çubuğuna görev yöneticisi yazın ve açın. Açılan pencerede Skype'ı bulun ve sağ tık ile görevi sonlandır komutunu verin. Ardından aynı pencerenin üst kısmındaki sekmelerden "Başlangıç" sekmesine gidin. Orada da Skype'a tıklayın ve sağ alttaki devredışı bırak seçeneğine tıklayın.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Skype kurumsal ekranında "Çark / Dişli" simgesine tıklayın.  "Kişisel" sekmesine tıklayın ve "Windows'ta oturum açtığımda uygulamayı başla" seçeneğinin işaretini kaldırın. Bu şekilde bilgisayar açıldığında bir daha karşınıza Skype Kurumsal gelmez.

      alattin alattin (16984)