Skype mavi ekran sorunu

Skype'yi açmak istediğimde skype'nin mavi ekranında takılı kalıyor. Yani kullanıcı adı ve şifre girdiğim ekran gelmiyor.

Skype mavi ekran sorunu nasıl çözülür?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Skype'de mavi ekranda takılı kalıyor ve kullanıcı adı şifre ekranı gelmiyorsa

    Windows XP kullanıyorsanız mutlaka Service Pack 3 yükleyin.

    Windows 7 'de skype mavi ekran sorunu yaşayanlar Çalıştıra şunu yazmalı ve enter tuşua basmalı

     %ProgramData%\Skype\Apps

    Daha sonra Login olan dosya ismini Login1 yapın.

    Program Files içindeki Skype klasörüne girin.

    Phone klasöründeki  skype.exe dosyasından kısa yol oluşturun ve skype bu kısayol ile açın.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı 15 gün skype ye giremedim kaç defa sildim yeniden yükledim sorun  aynıydı   ama  bir araştırma sonunda ComboFix diye bir program var onu yükledim iki defa tarattim sorunum çözüldü 6 Mb lik küçük bir program ama en derindeki casus yazılımları bulup siliyor  bir deneyin derim

      mehmetbas mehmetbas (1)