Skype online olan arkadaşlarımı göremiyorum

Windows 8 bilgisayarımda Skype masaüstü yüklü. Online olan arkadaşlarımı göremiyorum.Arkadaşıma, arkadaşlık isteği gönderiyorum. Arkadaşım, arkadaşlık isteğimi onaylıyor. Arkadaşlık isteğimi onayladığı halde çevrimiçi, online hale gelmiyor. Aynı Skype hesabı ile  metro arayüzündeki skype ile giriş yapıyorum.  Metro arayüz ile skype kullandığımda  herkes online, çevrim içi görünüyor, yeşil gözüküyor. Masaüstü skype kaldırdım Yeniden yükledim.  Sorun devam ediyor.

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8'de  masaüstünde Skype  çevirimiçi  olan arkadaşlarınınızı görememe sorununun çözümü için şunları yapın:

    1. Windows 8 masaüstüne geçin.
    2. Bu Bilgisayar'ı tıklayın.
    3. C Sürücüsünü yani sisteminizin kurulu olduğu sürücüyü seçin.
    4. C:\Users\[Kullanıcı adın]\AppData\Roaming\Skype dizinine gidin.
    5. Klasör içindeki herşeyi silin. Skype oturumu açın sorun düzelecektir.

    AppData görümüyorsa gizli dosyaları açmalısınız. Bunun için Windows 8 de gizli dosyalar  nasıl gösterilir çözümüne bakın : Windows 8 gizli dosyaları gösterme

    pelinny pelinny (863)