Skype otomatik ses kısma kaldırma?

Windows 8.1 kullanıyorum skype'da arkadaşlarımla konuşurken bilgisayardan gelen sesler kısılıyor.

Skype'ın bu ses kısma özelliğini nasıl kaldırabilirim?

mustafa38 mustafa38 (72)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Otomatik ses kısma özelliği aslında skype ait bir özellik değil. Windows tan kaynaklanıyor.

    1. Windows 8.1 masaüstünde sağ tuşla tıklayın.
    2. Açılan pencereden Kişiselleştir'i seçin.
    3. Kişiselleştirme penceresinde en altta  Sesler Windows Varsayılan simgesini tıklayın.
    4. Açılan ses penceresinde İletişim'i tıklayın.
    5. Hiç bir şey yapma seçeneğini işaretleyin.
    6. Tamam'ı tıklayın.

    Bu seçenek ile artık Skype sesleri otomatik olarak azaltmayacaktır.

    pelinny pelinny (863)
    10 yıl önce cevaplandı

      pelinny 10 ay olmış ama teşekkür ederim ( Adamsın..! ) (:

      trzodiac37 trzodiac37 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • İsmi (Pelin) ve resmi hiçte bir adama benzemiyor, genç bir kadın sanki :-) temmuz 9 yıl önce