SKYPE programı Güncellemeden sonra bağlantı yok hatası veriyor

Sürekli Skype kullanana birisiyim. 2 Gün önce ekrana Güncelleme uyarısı çıktı. Bende birşey olmaz diyerekten Güncellemeyi onayladım ve Tamamlandı. Skype tekrar açıldığında bir türlü bağlanamıyordu. Oturumu kapatıp tekrar girmeye çalıştım. Bu sefer hiç girmedi Skype Bağlanamıyor! diye hata alıyorum. Programı komple silip, tekrar kurdum. Fakat hata düzelmedi, aynı devam ediyor.

Yardımcı olun lütfen, Skype bağlanamıyorum.

uncanny uncanny (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncellemeden sonra Skype Bağlanamıyor! hatası alıyorsanız çözüm için şunu deneyin

    1. Görev Yöneticini açın (CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak açabilirsiniz)
    2. Skype işlemini bulun.
    3. Sağ tuşla tıklayın ve Görevi sonlandır'ı seçin.
    4. Windows tuşu ve R tuşuna basın
    5. Çalıştır açılacaktır buraya şunu yazın:
      %appdata%
    6. Daha sonra enter tuşuna basın.
    7. C:\Users\[KullanıcıAdınız]\AppData\Roaming klasörü açılacaktır. Burada Skype klasörünü bulun.
    8. Skype klasörümü sağ tuşla tıklayın Adını değiştir diyerek Skype-Eski yazın.
    9. Eğer yine aynı şekilde
       %temp%\skype
      altında DbTemp klasörü varsa silin.
    murat murat (12492)