Skype silinen mesajları geri getirmek

0

Skype'da silinen mesajları geri getirmek mümkün mü?

Skype silinen mesajların geri getirilmesi için bir çözüm sunuyor mu?

Ayrıca Skype hakkında genel bilgi almam mümkün mü?

kemaldemir kemaldemir (9)
6 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Skype Nedir?

  Skype ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme programıdır. Skype ile ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Skype mevcut internet bağlantınızı kullanır ve internet bağlantınız üzerinden sesli, görüntülü arama ve mesajlaşma sağlar.

  Skype kullanmak için neye ihtiyacım var?

  Skype birçok platformda bulunmaktadır;

  Windows, Windows Phone, Xbox One, Mac, Linux, Android, iPhone, iPad, iPod touch, Nokia X, Amazon Fire Phone, Amazon Kindle Fire HD/HDX, BlackBerry 10, bazı televizyon ve blu-ray cihazları, PS Vita

  Skype'da silinen mesajları geri getirebilir miyim?

  Skype'da mesajları normal yollar ile geri getiremezsiniz. Fakat silinen mesajlarınıza Skype dosyalarından ulaşmak mümkündür.

  Yapmanız gereken ilk şey C:\Users\<windows kullanıcı adınız>\AppData\Roaming\Skype\<skype adınız>\chatsync\ klasörüne girmektir. Ardından oradaki 2 harfli dosyaları tarihlerine göre sıralayınız. Böylece aradığınız mesajın bulunduğu günün klasöre girip, oradaki dosyayı herhangi bir metin düzenleme programıyla (Ör: Not defteri, Notepad++) açabilirsiniz. Bazı garip karakterler arasında seçmekte zorlanabilirsiniz fakat eğer aradığınız şeyin tam olarak ne olduğunu ve nerede olduğunu biliyorsanız bulmanız kolay olacaktır.

  utkubayat utkubayat (875)
  6 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol