Skype'ta görünen adımı nasıl değiştiririm?

Android veya IOS cep telefonlarında Skype görünen adı nasıl değiştiririm?

Skype uygulamasında, görünen ad yani arkadaşlarımın kişiler listesinde görünen adı nasıl değiştiririm?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype üzerinde kişiler listesinde görünen adınızı www.skype.com.tr adresinden değiştirebilirsiniz.

    Skype görünen adınızı değiştirmek için Skype web sitesini ziyaret edin.

    1. Skype web sitesinde sağ üst köşedeki Oturum Aç tıklayın.
      Skype görünen ad değiştirme - Oturum Aç
    2. Oturumu aç linkinde açılan sayfada Skype kullanıcı adınızı ve parolanızı girin.  Skype hesabınız bir Microsoft veya Facebook hesabı ise bu hesaplaran birini seçerek giriş yapın.
      Skype Görünen Ad nasıl değiştirilir - Skype Giriş yap
    3. Açılan Skype profile sayfasında aşağıda resimde görünen bölümü tıklayın. Yani skype adınızın olduğu alanı tıklayın.
      Skype ad değiştirme - skype profil sayfası
    4. Açılan skype profil sayfasında Düzenle linkini tıklayın.
      Skype görünen ad nasıl değiştirilir - skype profile düzenle
    5. Skype kişisel bilgiler ekranında İlk ad ve Soyad bölümlerini istediğiniz şekilde doldurun ve yeşil renkli Kaydet butonuna tıklayın.
      Skype görünen ad nasıl değiştirilir- Ad soyad değiştirme

    Yukarıdaki işlemlerden sonra skype Ad ve soyadınız, kişiler listesinde görünen adınız ve soyadınız girdiğiniz bilgiler ile güncellenecektir.

    Skype'yi Android telefon, IOS telefondan veya bilgisayarınızdan kullanıyor olsanız da bu yaptığınız değişiklik tüm skype kullandığınız cihazlardaki görünen adınızı değiştirecektir.

    pelinny pelinny (863)