Skype ücretli mi?

Skype ile sabit hatları aramak ücretli mi?

Skype ile cep telefonlarını aramak ücretli mi?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Skype ücretli mi?

    Skype hem ücretli hem de ücretsiz servislere sahiptir

    Skype'de aşağıdaki hizmetler ücretsizdir:

    Skype kurulu bilgisayar ve cep telefonları ile skype üzerinden yazışmak, mesajlaşmak, video dosya göndermek ücretsizdir.

    • Skype kullanan kişilerle yapacağınız görüntülü ve sesli çağrılar
    • Anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı.
    • Görüntülü grup çağrıları (toplu görüntülü konuşma)

    Eğer telefon ya da bilgisayarınızda skype yüklü ve skype yüklü bir başka cep telefonu veya bilgisayarı arar veya mesaj gönderirseniz bu ücretsizdir.

    Skype'de aşağıdaki hizmetler ücretlidir:

    Skype ile normal cep telefonlarını veya sabit hatları da  aramak mümkündür. Yani skype ile bir ev telefonunu arayabilirsiniz. Fakat bu işlem için Skype kredisi satın almanız gerekir.

    Bilmeniz gereken skype kredisi satın almadan zaten ücretli servisleri kullanamazsınız. Bu sebep yanlışlıkla bu servisleri kullanır mıyım gibi bir endişeniz olmasın.

    • Dünya genelinde cep telefonlarını ve sabit hatları düşük tarifelerle arama.
    • SMS gönderme (Skype mesajı değil)

    Skype ile sabit hat veya cep telefonu aradığımda ne kadar öderim?

    Skype ile sabit hat ve cep telefonu aradığınızda ödecek ücretler ülkeye göre değişiklik gösterir.

    Skype ile hangi ülke ne kadar buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca skype kontörü aldığınızda bir ay cep telefonu ve sabit hatları ücretsiz arayabiliyorsunuz.

    pelinny pelinny (863)