Skype yüklemesi başarısız; kod 1603

Skype yüklerken, Skype yükleniyor ekranında şöyle bir hata alıyorum Bilgi Skype yüklemesi başarısız; kod 1603

Yükleme sırasında kritik bir hata oluştu.

Skype yüklerken alınan Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 hatasının çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 hatasının çözümü:

    Skype yüklerken, kurulum ekranında, Skype yükleniyor aşamasında

    Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 Yükleme sırasında kritik bir hata oluştu. hatası alıyorsanız, hatanın çözümü için şunları deneyin:

    Öncelikle Skype yüklemesi başarısız; kod 1603  hatası kayıt defterindeki hatalardan kaynaklanır. Windows 7, Windows 8, Windows XP işletim sistemlerinden birinde bu hata ile karşılaşabilirsiniz.

    Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 hatasının çözümü için önce kayıt defteri sorunlarını çözmelisiniz

    1. Bilgisayarınızda eski sürüm Skype programı varsa önce onu kaldırın.
    2. Buradan Microsoft'un kayıt defteri düzeltme aracını indirin:
      Kayıt defteri hatalarını giderme ve silinmeyen dosyaları silme
      Bu program bilgisayarınızdaki skype yüklemesini ve kaldırmasını engelleyen sorunları otomatik olarak tanılar ve giderir.
    3. İndirdiğiniz Fixit aracını çalıştırın. İşlem bittikten sonra aşağıdali aşamay geçin.
    4. Skype son sürümü buradan indirin ve yükleyin.

    Bilgisayarınızdaki kayıt defteri sorunları çözüldükten sonra Skype kurulumu başarılı olacak Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 hatası almayacaksınız.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

      Ben Yaptım olmadı bi yardımcı olurmusun

      yusufcan yusufcan (1)