Skypede'da kamera açınca internet bağlantısı kesiliyor

Merhaba baktım ama bulamadım şöyle bi sorunum var pcde skype üzerinde cam açtığım zaman internet bağlantım kesiliyor sorun gider dediğim zaman kablosuz özelliği kapalı hatası alıyorum tekrar bağlanıyor fakat bu özellik açık zaten sürekli aynı hatayı veriyor nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz ?

Bilgisayar marka ve modeli :ASUSTeK Computer Inc. K54L

Kamera bilgisi: ASUS USB2.0 Webcam

İşletim Sistemi:Windows 7 Home Basic 64-bit SP1

Skype versiyon 7.2

eda21 eda21 (1)
9 yıl önce sordu

  • İşletim sisteminiz nedir? Hangi sürüm Skype kullanıyorsunuz? murat 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Skype bir şekilde interne bağlantınızı kesiyorsa şunu deneyebilirsiniz

  1. Skype'yi açın.
  2. Araçlar > Seçeneklere gelin.
  3. Gelişmiş'i tıklayın.
  4. Bağlantıyı tıklayın.
  5. uPnP'yi etkinleştir seçeneğinin işaretini kaldırın.
  6. Kaydedin ve çıkın

Bu işlemden sonra kamera açtığınızda internet bağlantısı artık kesilmemeli.

hakan hakan (15409)