skypehost.exe nedir?

skypehost.exe virüs mü?

Neden görev yöneticisinde skypehost.exe dosyası var?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    skypehost.exe nedir? skypehost.exe virüs mü?

    Windows 10 kullanıyorsanız, bilgisayarınızda Skype yüklü olmasa bile görev yöneticisinde skypehost.exe dosyasını çalışırken görebilirsiniz.

    skypehost.exe öncelikle virüs değil. Windows 10 üzerinde bir skype bileşeni. skypehost.exe dosyasının özelliklerine bakarsanız Microsoft Skype Preview ifadesini görebilirsiniz.

    skypehost.exe dosyası normalde Skype Masaüstü uygulamasına ait bir dosya. Windows 10 arama bölümüne Skype yazarsanız Skype Önizleme sürümünü bilgisayarınızda görebilirsiniz. Bu son Windows 10 güncellemesi ile birlikte Windows 10'un bir bileşeni haline geldi.

    Eğer Microsoft hesabınız varsa Skype Önizleme sürümüne giriş yapabilir Skype kullanabilirsiniz. Dilerseniz Skype'i bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Windows 10'da Skype kaldırmak için:
    Windows 10 Skype önizleme nasıl kaldırılır? linkinde anlatılan işlemleri yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)