Slayttaki sesleri mobilden oynatmak

Merhabalar. Üniversite hocam slayt içinde seslerinin de olduğu bir sunum dosyası paylaştı. Ancak o sunumdaki sesi oynatma ikonlarına basınca ses oynatılmıyor. Nasıl yapabilirim bunu? Yardımcı olursanız çok sevinirim

newabadit newabadit (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.powerpoint&hl=tr

    Bunu indir bildiğimiz powerpoint.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Hocam ondan açmıştım zaten ama sesler oynatılmıyor basınca :/ newabadit 3 yıl önce
    • @hydra ben sizinle linki paylaşsam bir de siz baksanız olur mu? newabadit 3 yıl önce
    • Tabi bakarım ama neye bakmam gerekiyor ne yapacğım ? @newabadit. hydra 3 yıl önce
    • https://www.dropbox.com/s/eh5j4b0y9609sa1/Farinks%20Hastal%C4%B1klar%C4%B1-5.pptx?dl=0 hocam burada dosya var. İndirip açınca slaytlar içinde bulunan ses kayıtları açılmıyor. Bir de siz deneseniz çok sevinirim newabadit 3 yıl önce
    • Sesler açılmıyor slaytı başlatıyorum ses yok, önizlemeye tıklıyorum yine ses yok. @newabadit hydra 3 yıl önce
    • @hydra bir arkadaşım sesleri açabildiğini söyledi. Nasıl yaptığını öğrenemedim ama dinlemiş galiba. Hoca mı yanlış göndermiş yoksa? newabadit 3 yıl önce
    • @hydra bakabildiniz mi hocam? newabadit 3 yıl önce
    • Sesler açılmıyor bende onun dışında bir bilgim yok maalesef. hydra 3 yıl önce
    • @hydra çok teşekkür ederim yine de denemeniz yeter newabadit 3 yıl önce
    • Rica ederim hydra 3 yıl önce