Slim klavye önerisi

İyi günler arkadaşlar, apple klavye tarzında slim klavye arıyorum. Apple'ınkiler çok pahalı. Bir de slim klavyelerde aynı zamanda multiplayer oyun için 1ms tepkime süreli klavye bulmak mümkün müdür acaba? İnternette bir sürü model var daha çok kullanmış ve memnun kalmış arkadaşlardan öneri bekliyorum.

klkmlk9998 klkmlk9998 (71)
5 yıl önce sordu

  • Sanırım kimse slim klavye kullanmıyor :O klkmlk9998 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

N11'de pek çok slim klavye - mouse seti yer alıyor, seç beğen al. Buradan bakabilirsin: https://www.n11.com/bilgisayar/cevre-birimleri/klavye-ve-mouse-setleri?q=slim+klavye

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    Ohoo sabah n11'i hatim ettim bile. Bi Logilink Id0052 hoşuma gitti ama onunda fiyatı çok abartılı ikinci el magic keyboardlar o fiyat zaten. :D Dediğim gibi net de bir sürü model olduğunu söyledim zaten. ''Kullanıp, hoşlanmış arkdaşlardan'' sessiz güzel şık mümkünse beyaz bir öneri istiyorum. Mouse'um var. O yüzden set alamam.

    klkmlk9998 klkmlk9998 (71)