smart stlye 7 cep telefonu ses sorunu

merhaba arkadaşlar  benim smart stlye 7 cep telefonumda şöyle bir sorun var birisini aradığımda dıııt sesi çok az geliyor hopörlere veriyorum sesi ses sorunu aynı nasıl yükseltebilirim sesi ücretsiz play store uygulaması varmı @temmuz bey @ismailsarp bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzun ses seviyesini tam olarak bilmiyorum ancak Ayarlardan ses ayarlarına geldiğinizde ve tüm ses çıkışlarını son seviyeye aldığınızda dahi bu sorunu yaşıyorsanız 3.parti bir uygulama ile (Google play storeden indirdiğiniz) muhtemelen çözülmeyecektir. 3.parti uygulamalar sorunu çözse dahi var olan sesi yükselterek kaliteyi bozarak arttıracaklardır muhtemelen.

    İsteseniz Vodofonenu arayarak destek isteyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)