smart style 7 telefonu arayan kişinin geç görünme sorunu

merhaba arkadaşlar benim smart style 7 telefonda birisi aradığında kimin aradığına dair görme sorunu yaşıyorum yani telefon çalıyor hemen görünmüyor kimin aradığı sorun ne olabilir

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Emrah, bu sorun yeni mi ortaya çıktı yoksa ilk aldığından beri var mı?

    Eğer sorun ilk aldığından beri varsa telefonunda bir yavaşlık sorunu vardır.

    Sonrada ortaya çıktıysa yüklediğin bir uygulama buna sebep oluyordur. Genelde telefon arama, sms gibi izinlere sahip olan  uygulamalar bu tür sorunlara yol açabiliyor.  Sebebide sana çağrı geldiğinde uygulamanın devreye girmesi telefonu yavaşlatıyor.

    Yapabiliyorsan telefonu fabrika ayarlarına döndür.  Sorun çözülmüyorsa bu tür operatör destekli telefonlardaki ilave yazılımlar soruna yol açabiliyor .Vodafone Smart style 7 için var mı bilmiyorum ama custom rom yüklemek (garantisi yoksa) bu tür yazılımlardan kurtulman ve telefonun daha stabil çalışması için iyi olabilir.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sonradan oldu @hakan bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • @efsaneemrahylz sonradan yüklediğin bir uygulama buna sebep olmuş olabilir. Sorun olmayacaksa telefonu sıfırlamanı öneririm. hakan 6 yıl önce