Smart TV arka plan resmi ve Flickr

Vestel Smart Led TV'de arkaplanlar var. Fakat, sayısı sınırlı. Ben, Flickr'dan resim indirmek ve bunları arkaplan resmi yapmak istiyorum. Öncelikle, Flickr'dan nasıl resim indirip kaydederim. Flickr nasıl kullanılır? Paralı mıdır? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flicker'dan resmi indirip indiremem tamamen yükleyene bağlıdır. Bazı kişiler fotoğrafları indirilmesine izin vermeye bilir. Ticari amaç için kullanmayacağın için indirmende bir sakınca yok. Elbette indirmenin bir yolu var.

    Eğer bir fotoğrafta The owner has disabled downloading of their photos yazıyorsa fotoğraf sahibi indirmeye izin vermedi demektir.

    Fotoğrafın sağ alt köşesinde aşağı bakan bir ok simgesi göreceksin, eğer fotoğrafın indirilme izni varsa, ona tıkladığında senden boyut seçmeni ister. En büyük boyutu seçebilirsin. İndirme başlayacaktır.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • video ekleyeyeceğim bunun için. alattin 5 yıl önce