Smart Tv BluTV uygulamasında Canlı Yayın menüsü yok sorunu

Smart Tv üzerindeki BluTV uygulaması ile Canlı yayınları, ulusal kanalları izlemek istiyorum. Fakat sadece Film, Dizi, Çocuk menüleri var.

BluTV web sitesinden Canlı yayınları ve ulusal kanalları izlemek mümkün.

Neden Smart Tv üzerinde BluTv uygulamasında canlı yayınları izleyemiyorum?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BluTV bir tür dijital yayın platformu. BluTV istenilen zamanda istenilen mekanda, dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding'e ait bir dijital televizyondur.

    BluTv, Smart Tv aplikasyonu Canlı yayınları desteklemiyor. Bu sebepten Smart Tv üzerinden canlı yayınları izlemek şuan için mümkün değil. Bu durumu BluTV destek hattını arayarak onaylattım.

    BluTV web sitesinde Canlı Yayınlar, ulusal kanallar mevcut.

    murat murat (12492)