Smite 0xc000007b hatası

Smite'da bu hatayı almaya başladım.Bunun çözümü nedir.Bu LogFile https://drive.google.com/open?id=1mqvj1Zl7fD-Nv8XGjlv2EdXRcPEmHhMs Yardım ederseniz sevirim

mahone mahone (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Steam forumunda şöyle bir çözüm önerisi buldum, denemeye değer:

    Smite 0xc000007b hatası Visual C++ paketlerindeki eksik ya da hatadan oluşabiliyormuş. Bu sebeptek bu paketleri kaldırmak ve tekrar yüklemek gerekiyormuş

    1. Denetim Masasından Programlara gir.
    2. Programlarda şu programları bul ve kaldır: Microsoft Visual C++ 2012 (x64) - Microsoft Visual C++ 2012 (x86)
      - Microsoft Visual C++ 2010 x86 Redistributable
    3. Daha sonra şu adresten bunları indir ve yükle:
      Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4
      (indirme sayfasında önce vcredist_x86.exe sonra da vcredist_x64.exe dosyasını indir ve yükle)
      Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64)
      Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)
    4. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlat.

    murat murat (12492)