Snapchat durdu

0

Normal bir şekilde çalışan snapchat bugün snapchat durdu hatası vermeye başladı. Snapchat normal olarak açılıyor fakat 5-10 saniye sonra kendi kendine kapanıyor. 

Hata bildiriminine dokunduğum zaman

java.lang.NullPointerException
at.edf.a(SourceFile)

java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.RunWorker

gibi hatalar var.

Snapchat durdu sorununun çözümü nedir?

murat murat (9055)
7 ay önce sordu

Toplam 1 Cevap


0

Snapchat durdu sorununun çözümü nedir?

Bugün gelen snapchat güncellemesi ile birlikte pek çok telefonda snapchat kendi kendine kapanmaya başladı. Snapchat hata raporunda Snapchat durdu yazıyor. 

Sorun sadece sizde değil. Sorun snapchat güncellemesinin bazı hatalar içermesinden kaynaklanıyor. Samsung, LG, Xiaomi, Lenovo, Casper, Asus gibi pek çok marka telefonda, Android sisteme sahip telefonlarda snapchat kendiliğinden kapanıyor. Şuanda binlerce snapchat kullanıcısı bu sorunu yaşıyor.

Android kullanıcılar son gelen snapchat güncellemesi ile büyük bir sorun yaşıyor. 

Snapchat durdu sorununun şuan için bir çözümü yok. Kullanıcılar yeni güncellemenin gelmesini bekleyecekler. Güncelleme beklemek istemeyen kullanıcılar eski sürüm snapchat yükleyebilirler.

Eski sürüm snapchat buradan yüklenebilir: https://snapchat.tr.uptodown.com/android/old

Snapchat durdu hatası şuan için binlerce snapchat yüklü android cihazı etkiliyor. Sorun için en kısa sürede Google Play'a Snapchat güncellemesi gelecektir. Sık sık kontrol etmekte fayda var. Elbette güncellemeleri otomatik yüklüyorsanız snapchat güncelleme geldiğinde kendiliğinden güncellenecektir. Böylelikle snapchat durdu hatası kendiliğinden çözülecektir.

murat murat (9055)
7 ay önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol