Snapchat durduruldu hatası nasıl çözülür?

Snapchat uygulamasına girince Snapchat durduruldu hatası alıyorum ve Snapchat uygulaması kapanıyor. Snapchat durduruldu hatası almamak için ne yapmalıyım?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snapchat Android ve IOS için geliştirilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Son dönemde oldukça popüler olan Snapchat uygulaması, diğer popüler uygulamalar gibi bir çok hata ile karşılaşabiliyor.

    Snapchat uygulamasında karşınıza çıkabilecek hatalardan biri de Snapchat durduruldu hatasıdır.

    Snapchat durduruldu hatası nasıl çözülür?

    Snapchat durduruldu hatasını çözmek için deneyebileceğiniz birkaç yöntem mevcut. Öncelikli olarak denemeniz gereken yöntem:

    1. Telefonunuz Ayarlar bölümüne girin.

    2.Ayarlar bölümünde Tümü kısmında Snapchat uygulamasını bulun ve tıklayın.

    3. Snapchat uygulamasına tıkladığınızda bilgilerin olduğu bir ekran açılacaktır. Bu ekranda Verileri Temizle butonuna tıklayın.

    4. Yine aynı ekranda Önbelleği Temizle butonuna tıklayın.

    Uygulamayı kullanmayı tekrar deneyin. Hata büyük ihtimalle çözülecektir.

    Eğer tekrar Snapchat durduruldu hatası alırsanız denemeniz gereken ikinci yöntem:

    Google Play Store üzerinden uygulamayı kaldırmak ve yeniden yüklemektir. Uygulamayı kaldırdığınızda hesabınız, hesabınıza ait veriler, Snapchat skoru gibi bilgileriniz silinmeyecektir.

    Uygulamayı yeniden indirip aynı hesap ile giriş yapın. Bilgileriniz de gelecektir.

    Snapchat durduruldu hatasını çözmek için bu adımları uygulayın. Snapchat durduruldu hatası çözülecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)