Snapchat efektleri nasıl açılır? Snapchat efektleri nasıl kullanılır?

Snapchat efektleri nasıl açılır?

Snapchat efektleri nasıl kullanılır?

Eğer sizde Snapchat'te efekt / lens kullanmak istiyorsanız aşağıda yer alan detaylı anlatımdan faydalanabilirsiniz.

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snapchat efektleri nasıl kullanılır?

    Son dönemde Snapchat uygulaması gerçekten oldukça popüler. Mobil platformda yer alan Snapchat uygulaması ile yüze uygulanan efektler ortaya eğlenceli snapler çıkartabiliyor. Bizde bu yazımızda Snapchat efektleri nasıl kullanılır? Snapchat efektleri nasıl açılır? Gibi soruları yanıtlayacağız.

    Snapchat'te fotoğraf veya video çekmeye başlamadan önce devreye giren efekt / animasyon özelliği sayesinde yaratıcı snapler atabilirsiniz. Sık sık güncellenen Snapchat uygulaması ile beraber bu yüz ifadeleri de güncellenmekte. Gökkuşağı animasyon filtresi ile popülerlik kazanan Snapchat efektlerinin sosyal medya gündemine ilişkili olarak güncellendiğini de belirtelim.

    Snapchat efektleri nasıl açılır?

    Snapchat efektlerini diğer bir değişle yüz ifadelerini açmak oldukça kolay. Ancak Snapchat'i yeni kullanmaya başlayan kullanıcıların yüz ifadelerine erişmesi ilk etapta zor olabilir. Çünkü uygulamayı açtığınızda Snapchat efektlerine erişmek için herhangi bir buton bulunmuyor.

    İsterseniz hemen Snapchat efektlerini nasıl açacağınızı ve kullanacağınıza geçelim.

    Snapchat efektlerini açmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

    • Snapchat’de ön ya da arka kamerayı kullanarak görüntüyü tam olarak yüzünüzü kapsayacak şekilde ayarlayın.
    • Yüzünüz belirgin bir şekilde görütüde yer aldıktan sonra efektleri açmak için ekranda yüzünüze basılı tutun.
    • Uygulama eğer yüzünüzü algıladıysa alt kısımda çeşitli efektleri gösterecektir.
    • Efektlerin animasyon olarak uygulanması için ekrandaki yönlendirmeleri takip edin. (Örn: kaşını kaldır, ağzına aç)

    Tüm bu adımların sonucunda Snapchat efektleri açılacaktır.

    brsozl brsozl (1961)