Snapchat galeriden fotoğraf yükleme

Snapchat galeriden fotoğraf yükleme nasıl yapılır?

Snapchat galeriden fotoğraf nasıl koyulur?

Snapchat galeriden fotoğraf koyma nasıl yapılır?

Snapchat galeriden foto ekleme nasıl yapılır?

Snapchat'te galerideki fotoğraflar nasıl paylaşılır?

Snapchat galeriden fotoğraf nasıl eklenir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snapchat galeriden fotoğraf yükleme

    Son dönemlerde oldukça popüler olan Snapchat uygulamasında galeriden fotoğraf yükleme işlemi kullanıcıların aradığı bir özellik.

    Hikaye ve özel mesaj sisteminin yer aldığı Snapchat uygulamasında kullanıcılar uygulama içerisinde
    çektiği fotoğrafı telefona yüklemeden yine uygulama içerisinde hikaye veya özel mesaj olarak paylaşıyor.

    Bu durumda kullanıcılar daha önceden çekmiş olduğu ve galeride bulunan fotoğrafları Snapchat'e koymak isteyebilir.

    Galeriden fotoğraf yüklemek isteyen Snapchat kullanıcılarının maalesef galeriden seçtiği fotoğrafı
    Snapchat hikayesine ekleyemeceğini belirtelim. Galeriden hikeyeye fotoğraf yükleme işlemi Android
    cihazlarda Root, iOS cihazlarda ise Jailbreak gerektiren bir işlemdir.

    Snapchat galeriden fotoğraf yükleme işlemi galeriden seçilen fotoğrafı arkadaşlarınıza özel olarak paylaşmanızı sağlar. Yani galeriden seçilen fotoğraf hikaye bölümüne Android cihazlarda Root yetkisi,
    iOS cihazlarda ise Jailbreak olmadan eklenemez.

    iPhone Snapchat galeriden fotoğraf yükleme

    1. Fotoğraflar (Galeri) ye girin.
    2. Galeriden Snapchat'e yüklemek istediğiniz fotoğrafın üzerine tıklayın.
    3. Fotoğraf detayı açıldığında sol alt bölümde bulunan paylaş simgesine tıklayın.
    4. Sağ üst bölümden Sonraki diyerek devam edin.
    5. Açılan sayfada ekranı sola doğru kaydırarak en sağ bölümde bulunan Fazlası butonuna tıklayın. Bu sayede bu sayfaya Snapchat uygulamasını ekleyip galeriden fotoğraf yükleme işlemini yapabilirsiniz.

      galeriden fotoğraf yükleme iphone Snapchat

    6. Fazlası butonuna tıkladığınızda gelen listeden Snapchat'i etkinleştirin ve sağ üstte bulunan Bitti ye tıklayın.

      galeriden fotoğraf yüklemek iPhone Snapchat

    7. Bir önceki ekrana geri döneceksiniz. Artık Snapchat uygulamasına erişim verdiniz. Şimdi Snapchat'e tıklayın.
    8. Artık galeriden seçmiş olduğunuz bu fotoğrafı Snapchat'te paylaşabilirsiniz.

    NOT: Galeriden fotoğraf yükleme işleminin hikayeye eklenmesi için çeşitli aracı yazılımlar gerektirdiğini bir kez daha belirtelim. Galeriden hikayeye fotoğraf yüklemek için cihazınızın Android ise Rootlu, iOS ise Jailbreak olması gerekmektedir.

    Tüm bu adımların sonucunda iPhone Snapchat galeriden fotoğraf yükleme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    Android Snapchat galeriden fotoğraf yükleme

    1. Snapchat'i açın.
    2. Ardından ekranı sağa kaydırarak özel mesajlar bölümüne gelin.
    3. Galariden seçeceğiniz fotoğrafı göndermek istediğiniz kişiyi seçin ve özel mesaj bölümüne (sağa kaydırın) girin.
    4. Son olarak açılan sohbet alanında sol alt bölümde bulunan galeri ikonuna tıklayarak Snapchat'galeriden fotoğraf yükleyebilirsiniz.

      galeriden fotoğraf yükleme Snapchat Android

    Tüm bu adımların sonucunda Android Snapchat galeriden fotoğraf yükleme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    NOT: Eğer cihazınızda Root, Jailbreak gibi işlemler yok ise iPhone kullanıcılarının daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Snapchat galeriden fotoğraf yükleme işlemi Android cihazlarda Rootsuz tek bir kullanıcıya göndirebilirken, iPhone cihazlarda tüm kullanıcılar seçilerek yüklenebiliyor. Yani bir nevi hikayeye atmış kadar olabilirsiniz. Ancak özel mesaj olarak atmak benim işime yaramaz, ben hikayeye eklemek istiyorum diyorsanız Android ise Root, iOS ise Jailbreak yetkisine sahip cihazınızda aşağıdaki uygulamaları kullanarak galeriden hikayeye fotoğraf ekleme işlemini yapabilirsiniz.

    Snapchat galeriden seçilen fotoğrafı hikayeye ekleme programları:

    • Snapcrack
    • Phantom for Snapchat

    brsozl brsozl (1961)