Snapchat hesabım kilitlendi nasıl açılır?

Snapchat hesabınız geçici olarak kilitlendi sorunu?

Snapchat kilitli hesap nasıl açılır?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snapchat hesabınız kilitlendiyse hesabınızdan snapchat uygulamasının kurallarını veya yasaklarını çiğnediğinizi gösterir ve yönetim kitleme kararı alır gelin nasıl açacağınızı öğrenelim?

    Snapchat kilitli hesap nasıl açılır?

    Hesabınız geçici olarak kilitlendi uyarısı alıyorsanız hesap 24 saat geçmediği sürece açılmaz beklemekten başka yapacak bişi yoktur!

    Hesap kitlenme nedenleri?

    Cinsel içerik kuralların çiğnenmesi ve snapchat giriş bilgilerinizi başka uygulamara girdiyseniz kitlenebilir.

    bl4lev bl4lev (790)