Snapchat hesabımı silemiyorum(ÇÖZÜLDÜ)

Arkadaşlar hesabı ne zaman silmek istesem  isteğini işleme alamadık tekrar dene diyor ne zaman denesem aynı şeyi söylüyor yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar güncelleme geldi ve sildim

andromobil andromobil (74)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar, Snapchat hesabınızı farklı bir lokasyon yani farklı bir IP üzerinden hesabınızı silmeyi denediniz mi?

    1. Adım:
    Cihazınıza VPN yükleyerek hesabınızı silmeyi deneyebilirsiniz

    2. Adım:

    Snapchat'in web sitesine giriş yapıp hesabınıza giriş yaparak sol üstte bulunan avatarınızın üzerine tıklayın ve Hesap Ayarları sekmesi üzerinden Hesabımı Sil'e tıklayaraktan hesabınızı silebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    1 ay önce cevaplandı

    • Hocam o vpn bende çalışmıyor andromobil 1 ay önce
    • VPN kullanmana gerek yok bilgisayar üzerinden de bu adımları izleyebilirsin. @andromobil darkcrak 3 hafta önce
    • sildim en sonunda güncelleme gelmiş andromobil 3 hafta önce