Snapchat My AI nasıl kaldırılır?

Snapchat My AI Sohbet akışından nasıl kaldırılır?

Snapchat My AI nasıl kaldırılır?

bl4lev bl4lev (790)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snapchat+ aboneliğiniz varsa My Al'ı kaldırabilir veya geri ekleyebilirsiniz. Snapchat+ aboneliğiniz yoksa kaldıramazsınız.

    Snapchat+ aboneliği ne demek nedir?

    Snapchat premium, Snapchat hesapları için kullanılan bir terimdir ve genellikle ücretli bir abonelik hizmetini ifade eder.

    Snapchat My AI'ı Sohbet akışınızdan kaldırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

    Snapchat+ yönetim ekranına gidin ve "My AI"ı kapatın.

    Bu işlem, kullanıcıların My AI robotunu Snapchat hesaplarında devre dışı bırakmalarına veya tamamen silmelerine olanak tanır.

    bl4lev bl4lev (790)
    11 ay önce cevaplandı