Snapchat nedir?

Snapchat nedir, ne işe yarar?

Snapchat nasıl kullanılır?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snapchat nedir?
    Snapchat Android ve IOS için chat uygulamasıdır. SnapChat'i diğer chat yani mesajlaşma uygulamalarında farklı kılan gönderilen mesajların kalıcı olmamasıdır.

    Snapchat ile video, resim, yazılı mesaj gönderebiliyorsunuz. Snapchat ile gönderdiğiniz iletilere görüntülenme süresi koyabiliyorsunuz. Örneğin bir fotoğraf gönderdiğinizde görüntülenme süresini 3 saniye olarak ayarlarsanız, arkadaşınız bu fotoğrafı sadece 3 saniye görebiliyor. 3 saniye sonra gönderdiğiniz fotoğraf
    otomatik siliniyor ve hiç bir yere kaydedilmiyor.

    Görüntülenme üst limiti 10 saniye.  Video, mesaj veya fotoğrafı 10 en fazla 10 saniye kalıcı yapabiliyorsunuz

    Snapchat diğer mesajlaşma programları gibi arkadaş listesi var. Arkadaş listenizde olan kişilere mesaj gönderebiliyorsunuz. Elbette mesaj gönderebilmek için arkadaşınızın da Snapchat kullanması gerekiyor.
    Snapchat ücretsiz bir uygulama. Android ve IOS için Snapchat mevcut.
    Android için Snapchat uygulamasını Google Play'den IOS için Snapchat uygulamasını AppStore'dan
    indirebilirsiniz.

    Snapchat ile gönderilen mesajları açmak için mesajın üzerinde parmağınızı basılı tutmanız gerekiyor.
    Gönderilen video, yazılı mesaj, veya resim gösterim süresi kadar ekranda açık kalır ve
    ardından otomatik olarak silinir.

    pelinny pelinny (863)