Snapchat şifremi unuttum. Snapchat şifremi nasıl değiştiririm?

Snapchat şifremi unuttum, nasıl giriş yaparım?

Snapchat şifremi unuttum, nasıl değiştirebilirim?

Snapchat şifremi nasıl değiştiririm?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Snapchat şifremi unuttum, nasıl değiştiririm?

    Snapchat hesabınızın şifresini unuttuysanız ve hesabınıza giriş yapamıyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.

    1. Snapchat giriş ekranında Şifreni mi unuttun? yazısına tıklayın.
    2. Açılan Reset Password sayfasında, Snapchat hesabınızda kullandığınız Email adresinizi girin ve Submit butonuna tıklayın.
    3. Snapchat hesabınıza bağlı olan Email hesabınıza girerek size gönderilen linke tıklayın ve yeni şifrenizi belirleyin.

    Snapchat şifrenizi unuttuysanız ve hesabınıza giremiyorsanız bu adımları izleyerek Snapchat şifrenizi değiştirebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)