Snapchat'te arkadaş nasıl eklenir?

Snapchat arkadaş ekleme işlemi nasıl yapılır?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Son dönemlerin en popüler uygulaması olan Snapchat'i birçok kullanıcı daha yeni yeni kullanmaya başlıyor.

    Bizde bu yazımızda sosyal medya uygulamalarının temel işlemlerinden biri olan arkadaş ekleme işlemini anlatacağız

    Snapchat'te arkadaş ekleme işlemi için aşağıda yer alan Snapchat'te arkadaş nasıl eklenir? Adımlarını uygulayabilirsiniz.

    Snapchat'te arkadaş nasıl eklenir?

    • Öncelikle Snapchat uygulamasını çalıştırın.
    • Daha sonra açılan ekranın üst bölümünde bulunan Snapchat logosuna bir defa tıklayın.
    • Logoya tıkladıktan sonra açılan menüden Arkadaş Ekle ye tıklayın.
    • Karşınıza 4 farklı seçenek çıkacaktır. Bu seçenekleri isterseniz kısa cümlelerle açıklayalım.

      Kullanıcı adına göre ekle: Eklemek istediğiniz Snapchat kullanıcısının kullanıcı adını girerek arkadaş ekleyebilirsiniz.

      Adres Defterinden Ekle: Rehberinizde bulunan Snapchat kullanıcılarını bu özellik sayesinde arkadaş ekleyebilirsiniz.

      Snapkod ile ekle: Eğer kişinin Snapkodu galerinizde resim olarak kayıtlıysa kişiyi arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

      Yakındakileri ekle: Eğer Snapchat'te arkadaş eklemek istediğiniz kişi yanınızda ise bu özellik sayesinde kolayca ekleyebilirsiniz.

    Size uygun olan adımı seçerek arkadaş ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

    Tüm bu adımların sonucunda Snapchat arkadaş ekleme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)