Snapchat'te arkadaşımın beni sildiğini nasıl anlarım?

Snapchat'te silindiğimi nasıl anlarım?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    24 saatliğine kullanıcıların hikayelerini sergiledikleri Snapchat uygulamasında arkadaş listenizde ekli olan bir kullanıcının snap'lerini göremiyor ve sizi sildiğinden şüpheleniyorsanız Snapchat'te arkadaşımın beni sildiğini nasıl anlarım? rehberimizden faydanalanarak şüphelendiğiniz kişininin sizi silip silmediğini anlayabilirsiniz.

    Snapchat'te arkadaşımın beni sildiğini nasıl anlarım?

    • Snapchat'i açın ve ekranın yukarısında bulunan Snapchat logosuna tıklayın.
    • Snapchat logosuna tıkladıktan sonra açılan ekrandan Arkadaşlarım a girin.
    • Arkadaş listesi karşınıza gelecektir. Burada sizi sildiğini düşündüğünüz arkadaşınızı bulun ve üzerine tıklayın.
    • Arkadaşınızın üzerine tıkladığınızda küçük bir pencere açılacaktır. Burada kişinin kullanıcı adının hemen yanında snap puanını görmeniz gerekiyor. Eğer sadece kullanıcı adını görüyor, puanını göremiyorsanız bu kişinin sizi listesinden çıkardığını kolayca anlayabilirsiniz.

    Tüm bu adımların sonucunda Snapchat'te arkadaşınızın sizi silip silmediğini anlayabilirsiniz.

    NOT: Ayrıca, arkadaş olarak eklediğiniz kişiler isteğinizi hala onaylamadıysa yine aynı şekilde sadece kullanıcı adını görebilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)