Sniper Elite xinput1_3.dll hatası

Merhaba, Sniper Elite Oyun yükledim. Oyun tam yuklendi masaüstüne düştü, oyununu açıyorum şöyle bir sorunla karsılasıyorum .XINPUT1_3.dll hatası çıkıyor. Hocam ben şu dosyayı internetten indirip C diskinde nereye kopyalayayım? Yardimci olursaniz sevinirim.

proqram proqram (-7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    http://directx.tr.softonic.com/download bu linkteki kurulum dosyasını indirin kurun sorununuz giderilmezse buradan dönüş yapın

    atess27 atess27 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      XINPUT1_3.dll dosyasını indir oyunun kurulu olduğu yere at

      kenanftl kenanftl (98)