SnoopaVision nedir?

Youtube SnoopaVision nedir?

SnoopaVision nedir?

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SnoopaVision nedir?

    Youtube videolarının altında bulunan SnoopaVision modu, Youtube'un her sene yaptığı 1 Nisan şakalarından bir tanesi. Aslında şakadan ziyade Youtube, Snoop Dogg ile bir reklam kampanyası düzenlemiş diyebiliriz. 1 Nisan şakası adı altında Youtube360 derece video desteğinin tanıtımını yapıyor.

    SnoopaVision moduna tıkladığınızda Youtube sizi bir sayfaya yönlendiriyor ve sayfanın üst bölümünde 2196 yılı gibi çok ileri bir tarih vererek SnoopaVision modunun örnek bir videoya geleceğini söylüyor. Tabii ki bu bir şaka. Hemen altında ise bir tanıtım videosu yer alıyor.

    SnoopaVision

    SnoopaVision sayfasının alt bölümde daha önce yüklenmiş 360 derece desteğine sahip videoları görebiliyoruz.

    Youtube bize bu 360 derece görüntüleme desteğine sahip videolarda SnoopaVision modunu kullanabileceğimizi söylüyor.

    Örnek herhangi bir videoda SnoopaVision modunu aktif ettiğinizde sanal bir sineme ortamında videonun perdeye yansıdığını görüyorsunuz. 360 derece videoda mouse ile gezindiğinizde ise Snoop Dogg ve birçok insanın sanal bir sinema salonunda oturduğunu görebileceksiniz.

    Kısaca SnoopaVision butonunun Youtube'un 1 Nisan şakası olduğunu söyleyelim. İşin çok da bir espirisi yok. Hali hazırda bulunan 360 derece video görüntüleme desteğini Youtube daha geniş kitlelere tanıtmak istemiş.

    brsozl brsozl (1961)