Snopy Rampage Sn Rw1 VS Logitech G231 Prodigy

Logitech Daha İyi Gibi Geliyır Ama Sn Rw1'de 7.1 Özelliği Var.

Hangisi Almalıyım ?

Snopy Rampage Sn Rw1

Logitech G231 Prodigy

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mağazanın ürünlerin tanıtım sayfalarında ürünleri daha önce satın alıpta yorumda bulunanların yorumlarını ve ürünler ile alakalı değerlendirmelerini okursan daha iyi sonuçlara varırsın. Yoksa buradan belirtilen düşünceler tam sağlıklı olmayabilir ve seni yanıltabilir.

    temmuz temmuz (12505)