snopy sn702 kulaklık nasıl?

Ucuza güzel bir kulaklık ben snopy sn702 düşünüyorum nasıldır veya Onun gibi ucuza bir kulaklık

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Ne tür bir kulaklık istiyorsun? (Gamer, veya günlük internet kullanımı için [müzik,video] )

Gamer ise,

Snopy Rampage SN-R2 (tıkla)

bunu önerebilirim.

Ucuz mouse için, bu işini görür (çok hassas bir mouse, yere düşürme veya kaba kullanma.)

Everest Rampage SGM-X7 (tıkla)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce cevaplandı

  • Müzik fln malgibiolan 6 yıl önce
  • Bide mouse ucuza malgibiolan 6 yıl önce
  • @malgibiolan müzik, oyun, video herşey için bu kulaklık çok güzel. Ses kalitesini özellikle çok beğeniyorum. Ucuz mouse için sorumu güncelleyeceğim. toprak34 6 yıl önce