SNR Margin (dB) ve internet yavaşlaması ve kopması

arkadaşlar 1 2 yıldır sanırım bu interneti kullanıyorum normal indirme hızım kota doldugunda 16000'lerde seyrediyodu bu 2 3 gündür modem 1 2 kere gidip geldikten sonra hızım 3000'e sabitleniyor arada değişen şeyin SNR Margin (dB) oldugunu farkettim nedeni ?

ve bu olay sadece bu aralar olmaya başladı ilk defa karşılaşıyorum.https://hizliresim.com/qG5MqB

eaglestorm0 eaglestorm0 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bende internetimde kopma sorunu yasıyorum hemde 5 dakıkada bir diyebilirim. ttnet kullanıyorum iç tesisattandır belki die kabloları degistirttim dısardan cektirdim kabloyu yine aynı problemle karsı karsıyayım hic bişiy degişmedi vede hızım cok düşük 3 mbp hız alıyorum.

    Mevcut Veri Oranı (Kbps)7994096

    Maximum Veri Oranı (Kbps)10998324

    INP (Sembol)00

    ÇaprazONON

    Hat Zayıflaması (dB)19.535

    Hatalar (Pkts)00

    Gecikme (ms)00

    Alım Gücü (dBm)12.419.4

    SNR Marjı (dB)17.218.1

    benim degerlerim bu sekilde normalmi sizce degilse ne yapmalıyım

    krdnzerkegi krdnzerkegi (1)