Softnyx game launcher hatası

Softnyx Game Launcher erişmek istediğimde Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum.

Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatasının çözümü için şunları deneyin:

    Öncelikle bilgisayarınızda virüs olmadığından emin olmalısınız. Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatasına genel olarak sebep olan virüslerdir.

    • Hatanın sebebi antivirüs programı olabilir geçici olarak devre dışı bırakın.
    • Bilgisayarınızda virüs olabilir virüs taramasından geçirin.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?
      Bu iki program ile bilgisayarınızı taratın ve virüs olmadığından emin olun.

    • Softnyx Game Launcher uygulamasını sağ tuşla tıklayın Yönetici Olarak Çalıştır'ı seçin.
    • Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatası devam ediyorsa programı kaldırın ve yeniden yükleyin. Bazı kullanıcılar uygulamayı yeniden yükleyerek sorunu çözmüşler.
    • Arka plandaki çalışan uygulamaları kapatın. Bazen arka planda çalışan uygulamalar Softnyx Game Launcher Çalışmayı Durdurdu hatasına sebep olabiliyor.
      Arka planda çalışan programlardan hangileri kapanmalı?
    murat murat (12492)