Sohbet için başka bir istemci kullanırken uyarılar kapalı

Facebook ta sohbet yerinde "Sohbet için başka bir istemci kullanırken uyarılar kapalı." yazısı yazıyor ve kişilerin attığı mesajlar bildirim olarak gelmiyor. Blackberry curve 8520 kullanıyorum facebook ve facebook messenger programlarından facebook hesabıma giriş yaptım. Ondan sonra bu olay oldu çözümü var mıdır bildirimler sadece telefonuma geliyor.

yusufcb yusufcb (30)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sohbet için başka bir istemci kullanırken uyarılar kapalı uyarısı  uyarısı iki oturum açıksa geliyor. Hem facebook hem de Facebook messenger açıksa otomatik olarak uyarılar kapanıyor.

    Bildiğim kadarı ile Facebook aynı anda iki yere bildirim göndermiyor.  Oturumlardan birini kapatırsanız, örneğin cep telefonunuzdan facebook üzerinden bildirimleri almaya devam edersiniz.

    murat murat (12492)