Solidworks kuracağım fakat dosyaların tam olarak silindiğine emin olamıyorum.

Siz dahil bir çok video yardımıyla yapmam gerekenleri yaptım ama hala solidworks dosyaları görünüyor bilgi verebilir misiniz?

gamzeg723 gamzeg723 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Solidworks uygulamasını programlardan kaldırdıktan sonra görünen dosyaları el ile silmeyi denedin mi?

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

      Merhaba, silinen çoğu uygulamaların dosya kalıntıları bilgisayarda ve genel olarak çoğu cihazda kalıntıları kalıyor. Sildiğiniz uygulamaların geride bıraktığı dosyaları el ile silmenizde bir sakınca olmaz.

      Uygulamaların genelde dosya kalıntılarını bıraktıkları konumlar şunlar:

      1. %PROGRAMDATA%
      2. %APPDATA%
      3. REGEDİT
      4. PROGRAMFİLE
      5. PROGRAMFİLE(x86)
      6. TEMP
      7. %TEMP%

      Genel olarak bu dosya konularında kalıntıları kalıyor.

      darkcrak darkcrak (5168)