SolidWorks "kurulu toolbox klasörü bulunamıyor" hatası

Yakın bir zaman önce solidworks 2016'yı sildim. Ekle kaldırda gözükmüyor ancak bilgisayarda birkaç kalıntı dosyasıyla karşılaştım, silebildiklerimi sildim ancak silinmeyenleri de mevcut. Ccleaner kullandım ancak onunla da kalan o dosyalar silinmedi.

Programı tekrar kurmak istediğimde ise;

''Kurulu Toolbox klasörü bulunamıyor: D:\SolidWorks Data\.

Bu dizine erişiminiz olduğundan emin olun.

SolidWorks kurulumu yada yükseltmesi Toolbox bu klasörde bulunmazsa başarısız olur.

Bu sorunu çözmek için, varolan kurulumu onarın yada farklı bir Toolbox seçeneği seçin.''

Uyarısıyla karşılaşıyorum ve kurulumu başlatamıyorum.

Bahsi geçen dizinde öyle bir klasör yok. Kendim oluşturdum ancak sorun çözülmedi. Bilgi sahibi olan var mı? Ne yapmam gerekli?

Teşekkür ederim.

goktug goktug (8)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    turansmsk11 turansmsk11 (16)