SolidWorks yüklerken "Bu ürün bileşeni için olan Windows Installer beklendiği gibi çalışmadı..." hatası veriyor, nasıl çözebilirim?

İç hata: Bu ürün bileşeni için olan Windows Installer beklendiği gibi çalışmadı: Register_DocMgrDLL.A48C1CF2_EBF8_48E8_ACAD_68CA04F776A2. Teknik Destek ile iletişime geçin.

Bu hatayı SolidWorks yüklerken alıyorum.

    yafess yafess (1)
    2 yıl önce sordu

      Toplam 1 Cevap

      Kesin Çözüm;

      Arkadaşlar sorun " Visual Studio Tools For Application " uygulamasının düzgün çalışmamasından kaynaklanıyor. Bunun için Solidworks'ün kurulum doyslarındaki " prereqs " klasöründen " VSTA " ya girip. Orada bulunan " vista_aide " simgesine sağ tıklayıp. " KALDIR " diyorsunuz. Uygulamayı kaldırdıktan sonra "http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=38807 " adresinden uygulamanın 2012 versiyonunu indiriyorsunuz ve kuruyorsunuz. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Solidworks kurulumunu yeniden başlatın. Program sorunsuz bir şekilde kuruluyor ve çalışıyor. Ben kendim yaptım ve sorun çözüldü.

      yafess yafess (1)